• Telefon: + 420 588 110 300
  • Email: info@elpigas.cz
  • Smetanova 2105/26b, Zábřeh na Moravě

5 let záruka

  • Nacházíte se
  • Home
  • 5 let záruka

Prodloužená záruka na plynové instalace LPG

Společnost HTS spol. s r.o. Zábřeh a ELPIGAS s.r.o. Brno jako jediné montážní firmy na českém trhu provádí přestavby vozidel na alternativní pohon LPG s 5 letou zárukou nebo najetými 100.000 km.

Dlouholetá obchodní a technická spolupráce s našimi obchodními partnery (OMVL, ELPIGAZ, AGcentrum a EMER) a neustálé zvyšování kvality spolu se zkušenostmi z oboru alternativních paliv dovolují společnostem HTS spol. s r.o. a ELPIGAS s.r.o. nabídnout jako první a jediní na českém trhu plynovou instalaci se zárukou na 5 let nebo najetých 100.000 km.

 

Výhody plynové instalace s 5letou zárukou:

- Bezpečná a příjemná jízda na plyn

- Vysoce kvalitní a spolehlivé komponenty

- Profesionální montáž

- Nejdelší záruka na trhu – 5 let

- Žádné dodatečné náklady po dobu minimálně 5 let

- Garance kvality profesionální služby

Plynová instalace LPG s 5letou zárukou je jedinečná nabídka na českém trhu, která umožňuje majitelům vozidel se zabudovanou instalací LPG ušetřit náklady na opravu či výměnu součástí plynového systému, které jsou mnohdy tou cenově nejvyšší položkou po uplynutí obvyklé 2leté záruční doby.

Instalace s 5letou zárukou obsahují komponenty řady POPULARline, COMFORTline a EXCLUSIVEline. Tato ucelená řada komponentů je ověřená praxí ve vozech jezdících po celém světě.

Plynové instalace s 5letou zárukou nabízí na českém trhu pouze společnost HTS spol. s r.o. Zábřeh a společnost ELPIGAS s.r.o. Brno.

*5 let od data výroby komponentů nebo po ujetí 100.000 km od data montáže, podle toho co nastane dříve.