• Telefon: + 420 588 110 300
  • Email: info@elpigas.cz
  • Smetanova 2105/26b, Zábřeh na Moravě

Školicí středisko

  • Nacházíte se
  • Home
  • Školicí středisko

Školicí středisko alternativních pohonů LPG a CNG je první v České Republice

Dne 29. 6. 2012 společnost HTS spol. s r.o. slavnostně otevřela zcela nové Školicí středisko alternativních pohonů. Jedná se o vůbec první školicí středisko tohoto zaměření v České republice. Najdete ho v sídle společnosti HTS v Zábřehu na Moravě.

Popularita alternativních paliv neustále roste a s vozy na alternativní pohon LPG/CNG přichází do styku nejen široká veřejnost, ale i firmy, které však dosud neměly možnost získat ucelené a jasné informace z tohoto specifického oboru“, uvedl jednatel společnosti Luděk Schneider.

Ve školicím středisku HTS probíhají pravidelná školení určena zejména pro montážní firmy z oboru LPG/CNG, které musí držet krok s novinkami a technickým zdokonalováním v oblasti plynových instalací. 

Vedle odborných profesí (pracovníci autoservisů, emisních stanic, STK, správci vozových parků či učitelé autoškol)  jsou některá školení svým zaměřením určena i pro laickou veřejnost.

Budova školicího střediska má moderní učebnu pro teoretickou část a dvě diagnostické dílny, a to z toho důvodu, že některá školení nelze provádět pouze teoreticky, nutné jsou také praktické ukázky. V diagnostických dílnách je dle typů školení prezentováno přímo vozidlo na alternativní pohon, které je umístěno na dvouosé výkonové brzdě, a dále systémy plynových instalací schválených pro český trh.

Kontakt:

Otevírací doba: Po-Pá  7:00 - 15:30


GSM: +420 603 562 974
E-mail: info@htszabreh.cz